Milujete počítačové hry, ale nemáte peníze? I pro vás máme řešení!

Tráví teď vaši vrstevníci spoustu času na internetu hraním online her o více hráčích? Chápeme, že se k nim chcete přidat, není to bohužel tak jednoduché. Ve světě PC gamerů je obecně známo, že čím nadupanější a dražší počítač, tím lepší kvalita obrazu, zvuku i celého průběhu kterékoli hry. Pokud však aktuální nemáte k dispozici rozpočet, který by vám dovolil utrácet desítky tisíc za nový model, a přesto si chcete užívat zábavu s kamarády v online světě, poradíme vám, jaké máte možnosti. Jaké nejlevnější herní PC najdeme aktuálně na trhu?

Herní počítače

  1. Herní levné PC I – RX 570 má skvělou grafickou kartu, ucházející kvalitu procesoru, ale jeho účinnost v průběhu času bohužel nebude nejskvělejší. Potřebujete však hrát tady a teď a k tomu by ostatní ucházející parametry měly stačit.
  2. Herní PC AeroCool / RYZEN 3 se pyšní procesorem, který má celkem čtyři jádra a uspokojivý výkon. Chod vašeho počítače bude dostatečně rychlý, abyste mohli držet krok s vašimi spoluhráči.
  3. Iron Herní počítač Rx 570 obsahuje tu nejvýkonnější grafickou kartu, jejíž kvalitu oceníte, ať už budete uprostřed fiktivní bitvy ve hře, nebo si pustíte večer film.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup